Restauracja Wrocław

Gdzie opłaca się brać pożyczki gotówkowe, jakie firmy polecacie, a od których raczej warto się trzymać z daleka

Restauracja Wrocław

Postprzez Kamilka75 » 09 lut 2018, 17:58

Witam, mam do Was pytanie. Czy byliście może kiedykolwiek we wrocławskiej restauracji http://roadamerican.pl/steki/ i smakowaliście ich dań? Czy naprawdę są typowo amerykańskie, czy zostały przez właścicieli zmienione, tak by smakowały Polakom? Ktoś powiedział nam, że powinniśmy ją odwiedzić, jako że jest to jedyny prawdziwie amerykański lokal w Polsce. Warto nadłożyć drogi i tam pojechać?
Kamilka75

Re: Restauracja Wrocław

Postprzez Irenka » 11 mar 2018, 12:15

Nie, a a jedliście już w Restauracji Pod Gigantami http://www.podgigantami.pl ? Jest to miejsce, które porywa ludzi w całkiem inne czasy. Niesamowity klimat zabytkowych wnętrz potrafi zachwycić niemalże każdego. Można tam wyprać ważne uroczystości takie jak wesele, chrzciny lub wybrać się zwyczajnie na obiad. Dzięki dwóm salkom można zorganizować również spotkanie biznesowe. W dodatku nie można zapomnieć tutaj o ich kuchni, która jest wyśmienita.
Irenka

Postprzez elabarbara » 18 maja 2018, 15:18

A ktoś może był w restauracji PAPU w Warszawie ? Jeśli nie to warto się tam wybrać na obiad z rodziną, przyjaciółmi czy też na randkę :) Jedliśmy tam obiad jak mielismy spotkanie biznesowe w Warszawie byłam pozytywnie zaskoczona smakiem dań, bo czułam się jakbym w domu jadła :) Nawet najmłodsze dzieci mają też menu przystosowane do nich.
elabarbara

Postprzez maga88 » 23 maja 2018, 07:21

Ja bym wolała zorganizować wesele w miejscu, w którym mogę od razu przenocować gości. Właśnie dlatego poważnie zastanawiam się nad taką opcją jak noclegi oświęcim. Tam są pokoje gościnne, duża sala - więc czego więcej potrzeba?
maga88

Postprzez Viviana89 » 07 cze 2018, 19:30

Co do Warszawy to ja polecam odwiedzić Bubbles Bar- jest to jednocześnie restauracja ;p. Ładny lokal w którym panuje naprawdę przyjemna atmosfera, można tam naprawdę miło spędzić czas i zakosztować niebanalnych dań. Po za tym w końcu mogłam skosztować smaku prawdziwego wina. Widać, że właściciel dba o to, żeby klienci byli naprawdę zadowoleni i chętnie tutaj wracali.
Viviana89

Postprzez Aligator20 » 11 sty 2019, 15:18

Prowadzenie restauracji nie jest prostą rzeczą. Musicie o tym pamiętać, bo chodzi przecież o jakość Waszego biznesu. Najlepiej postawić na takie sprzęty jak https://www.gort.pl/ które pozwalają na sprawne i solidne przygotowywanie potraw z Waszego menu. To ważna sprawa, nie bagatelizujcie tego.
Aligator20

Powrót do Kredyty gotówkowe