Pożycz.pl

Który serwis polecacie, wasze doświadczenia z w.w. serwisami.

Pożycz.pl

Postprzez weronika38 » 02 lut 2011, 07:02

Pożycz.pl to kolejny portal social lendingowy. Korzystał już ktoś z niego?
weronika38

Re: Pożycz.pl

Postprzez Peny » 09 maja 2011, 20:03

Witam, czyżby nie było żadnych użytkowników pożycz.pl ? Czy tylko się nie udzielają na tym forum? Ja osobiście korzystam, ale nie można tego nazwać poważnym inwestowaniem. Niemniej jednak portal godny uwagi. Dużo plusów przemawia za korzystaniem z niego. Nie będę się rozpisywał, dam szansę wypowiedzi innym użytkownikom. :) Pozdrawiam
Peny

Postprzez Kora » 23 maja 2011, 13:18

Ja korzystam i masz rację jest dużo plusów. Sam się zastanawiałem czy to przyniesie nie tylko profit ale także zwrot moich inwestycji
No i robię to już jakiś czas bez większego niezadowolenia wiec uważam że warto polecić ten portal i tą formę inwestycji
Kora

Postprzez Peny » 24 maja 2011, 20:10

Co znaczy "Bez większego niezadowolenia"? Jakieś jednak jest? Czy tylko czepiam się słówek ;> ? Sam osobiście jestem zadowolony w 100%, bo akurat jakiekolwiek problemy z inwestycją i ciężko by mi było być trochę niezadowolonym^^. Co do mojego inwestowania, to zaczynam robić coraz to poważniejsze kroki ;p zobaczymy jak to wyjdzie. Idą wakacje, może ludzie zaczną brać pożyczki na nie w portalach sl? Może w pozycz pl? Heheh ah te marzenia ;p Pozdrawiam
Peny

Postprzez weronika38 » 25 maja 2011, 04:22

z tego co widzę to na http://www.pozycz.pl i bez wakacji jest w jakich ofertach pożyczkobiorców wybierać :) ja osobićsie pożyczyłam pieniądze już 5 osobom i (odpukać) nie mam na co narzekac :)
weronika38

Postprzez Kora » 28 maja 2011, 09:10

Peny napisał(a):Co znaczy "Bez większego niezadowolenia"? Jakieś jednak jest? Czy tylko czepiam się słówek ;> ? Sam osobiście jestem zadowolony w 100%, bo akurat jakiekolwiek problemy z inwestycją i ciężko by mi było być trochę niezadowolonym^^. Co do mojego inwestowania, to zaczynam robić coraz to poważniejsze kroki ;p zobaczymy jak to wyjdzie. Idą wakacje, może ludzie zaczną brać pożyczki na nie w portalach sl? Może w pozycz pl? Heheh ah te marzenia ;p Pozdrawiam

nie nie to tylko słówka :) pożycz.pl zabrało mi troszkę wiecej czasu życia niż tylko godzinke dziennie, ale to tylko dlatego że mnie wciągnęło i uruchomiło chęć większych zysków:) tak więc więcej zacząłem czytać i dowiadywać się o całym procesie działania tak aby móc wyciągać z tego jeszcze większą kaskę
tak więc jestem zadowolonym użytkownikiem pożycz.pl i polecam kazdemu kto się jeszcze zastanawia
Kora

Postprzez megi12 » 27 lip 2012, 20:53

- Zastanawiasz się nad kredytem mieszkaniowym?
- Planujesz zakup samochodu na kredyt?
- Dopadły Cię nieoczekiwane wydatki?
- Szukasz dobrego kredytu na spłatę twoich wszystkich zobowiązań?
- Chcesz założyć dobre konto bankowe?
- A może po prostu kończy Ci się ubezpieczenie samochodu i trzeba wykupić nowe?

Wejdź na: www.mfinanse24.pl
Porównaj oferty kredytowe/ubezpieczeniowe, poczytaj o aktualnych promocjach i wybierz najlepszy produkt dla siebie.
megi12

Postprzez bazyliszek » 10 sie 2012, 07:39

Rzecznik Praw Obywatelskich uważa, że żołnierze powinni mieć możliwość otrzymywania emerytur także na rachunki w spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych.
bazyliszek

Postprzez LadyLand » 07 paź 2015, 19:21

Kurczę, te portale to rosną jak grzyby po deszczu. A jeden gorszy i dziwniejszy od drugiego.
LadyLand

Postprzez kamilos678 » 03 mar 2016, 13:38

Dokładnie mnustwo tych portali teraz w sieci i ciężko się jest połapać
kamilos678

Następna strona

Powrót do Pożyczki społecznościowe - Kokos, Smava