Jak reklamować biznes w internecie?

Dochodowe inwestycje, czyli na czym można dobrze zarobić, nie ryzykując utraty kapitału.

Jak reklamować biznes w internecie?

Postprzez maga88 » 22 wrz 2018, 06:50

Czy wiecie jak najlepiej rozreklamować swój biznes w internecie? Planuję otworzyć nową działalność i zależy mi na tym, aby zaistniała w internecie. Zastanawiam się, czy agencja reklamowa Szczecin seomood będzie dobrym wyborem w takiej sytuacji? Zależy mi na kimś zaufanym, kto naprawdę zna się na rzeczy i poradzi sobie z tym zadaniem.
maga88

Re: Jak reklamować biznes w internecie?

Postprzez Viviana89 » 27 wrz 2018, 18:54

Czy znacie może firmę http://print4events.pl i korzystaliście już kiedyś z ich usług? Możecie mi doradzić, które flagi reklamowe według was są najbardziej efektywne? Wraz z siostrą chciałybyśmy zamówić takie flagi reklamowe ze stojakami, ponieważ od niedawna prowadzimy dosyć duży sklep wielobranżowy i chciałybyśmy przyciągnąć w jakiś sposób klientów.
Viviana89

Postprzez Aligator20 » 30 wrz 2018, 07:36

Fakty są takie, że najlepszą reklamą zawsze jest wysoka jakość świadczonych przez firmę usług. WIele biznesów pada przez to, że nie stosuje się w nich odpowiednich rozwiązań usprawniających wszystkie procesy. Świetnym pomysłem w przypadku firm transportowych jest skorzystanie z takich narzędzi jak https://telematics.tomtom.com/pl_pl/webfleet/ Optymalizują one zużycie paliwa i pozwalają na monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym.
Aligator20

Postprzez Irenka » 13 paź 2018, 13:37

Właśnie szukałam takiego wątki, bo zabieram się do otwarcia swojego sklepu internetowego z najróżniejszymi torebkami. Hurtownię znalazłam już taką - Merlitz zobaczcie może wam się też spodobają ich oferty. Możecie się nawet podzielić ze mną opinią o nich. Zawsze mi to w jakiś sposób pomoże :).
Irenka

Powrót do Ciekawe inwestycje