Wolny czas

Dochodowe inwestycje, czyli na czym można dobrze zarobić, nie ryzykując utraty kapitału.

Wolny czas

Postprzez maga88 » 05 cze 2018, 06:31

Inwestycja w wolny czas to inwestycja w siebie. Szukam obecnie ciekawego zajęcia, chodzi mi o wspólne spędzanie czasu ze znajomymi. Poważnie zastanawiam się nad taką opcją jak gra w rzutki. Poczytałam nawet dart zasady i nie wydaje się to takie trudne. Czy są tu może specjaliści od gry w darta?
maga88

Re: Wolny czas

Postprzez Irenka » 19 cze 2018, 09:14

Spędzanie wolnego czasu ze znajomymi to fajna sprawa jednak ja na pierwszym miejscu stawiam rodzinę. Sobotę i niedzielę zawsze mamy dla siebie. Fajnie jest wtedy gdzieś pójść, gdy jest ładna pogoda i zjeść dobry obiad w Restauracji Akademia. To najlepszy lokal w Warszawie i mają wyśmienite menu weekendowe. Nasze dzieci przepadają tam przebywać, ponieważ nie potrafią się w tam nudzić. To dzięki specjalnemu kącikowi oraz paniom animatorkom. Ogólne jest cudowna atmosfera.
Irenka

Postprzez elabarbara » 12 lip 2018, 07:01

Jak wiadomo z doświadczenia, spotkania ze znajomymi zawsze kończą się na jakimś jedzonku. A żeby nie jeść byle czego zawsze zastanawiamy się do jakiej restauracji pójść, zwłaszcza, gdy osób jest więcej niż kilka. Zatem polecam Restaurację Pianka. Menu i dla mężczyzn i kobiet, pyszne desery i piwko. Nic tylko jeść.
elabarbara

Postprzez Olaprima » 04 wrz 2018, 08:48

Ze znajomymi to tylko do Bubbles Bar w Warszawie. Nie ma to, jak ich smakowite bąbelki. W dodatku codziennie po południu tylko za 29 zł można się ich napić do woli :) Oczywiście trzeba skosztować także smakowitych dań, które podają. Dla mnie całe ich menu to bajka. A do tego ten niepowtarzalny klimat, który tam panuje.
Olaprima

Postprzez Aligator20 » 19 wrz 2018, 12:21

Przecież nikt nie powinien rozliczać Was z tego, co robicie w wolnym czasie. Jeśli pasjonuje Was wojsko i kwestie militarne, to przecież możecie jeździć na różne zloty. Bardzo pomocne w takiej pasji będą na pewno produkty z takich sklepów jak https://wphmilitaria.pl/produkty/umundurowanie,2,13505 Sam tam często zaglądam, bo można dostać u nich prawdziwe perełki :)
Aligator20

Powrót do Ciekawe inwestycje