Wolny czas

Dochodowe inwestycje, czyli na czym można dobrze zarobić, nie ryzykując utraty kapitału.

Wolny czas

Postprzez maga88 » 05 cze 2018, 06:31

Inwestycja w wolny czas to inwestycja w siebie. Szukam obecnie ciekawego zajęcia, chodzi mi o wspólne spędzanie czasu ze znajomymi. Poważnie zastanawiam się nad taką opcją jak gra w rzutki. Poczytałam nawet dart zasady i nie wydaje się to takie trudne. Czy są tu może specjaliści od gry w darta?
maga88

Re: Wolny czas

Postprzez Irenka » 19 cze 2018, 09:14

Spędzanie wolnego czasu ze znajomymi to fajna sprawa jednak ja na pierwszym miejscu stawiam rodzinę. Sobotę i niedzielę zawsze mamy dla siebie. Fajnie jest wtedy gdzieś pójść, gdy jest ładna pogoda i zjeść dobry obiad w Restauracji Akademia. To najlepszy lokal w Warszawie i mają wyśmienite menu weekendowe. Nasze dzieci przepadają tam przebywać, ponieważ nie potrafią się w tam nudzić. To dzięki specjalnemu kącikowi oraz paniom animatorkom. Ogólne jest cudowna atmosfera.
Irenka

Re: Wolny czas

Postprzez elabarbara » 12 lip 2018, 07:01

Jak wiadomo z doświadczenia, spotkania ze znajomymi zawsze kończą się na jakimś jedzonku. A żeby nie jeść byle czego zawsze zastanawiamy się do jakiej restauracji pójść, zwłaszcza, gdy osób jest więcej niż kilka. Zatem polecam Restaurację Pianka. Menu i dla mężczyzn i kobiet, pyszne desery i piwko. Nic tylko jeść.
elabarbara

Powrót do Ciekawe inwestycje