Pomysł na prezent

Dochodowe inwestycje, czyli na czym można dobrze zarobić, nie ryzykując utraty kapitału.

Pomysł na prezent

Postprzez CzarnaInka » 18 maja 2018, 12:06

Najlepsze prezenty na parapetówkę, ślub i wiele innych okazji znajdziecie tutaj - https://gerlach.pl/pomysl-na-wyjatkowy-prezent
Gerlach dba o jakość, więc to prezent na długie lata!
CzarnaInka

Re: Pomysł na prezent

Postprzez maga88 » 21 maja 2018, 11:21

A na komunię czy chrzciny warto kupić różaniec. Wszyscy myślą tylko o prezentach materialnych - a warto też pomyśleć o czymś, co pozostanie pamiątką na długie lata dla dziecka. Tym bardziej, że są to okazje ściśle związane z kwestiami religijnymi.
maga88

Postprzez Aligator20 » 30 cze 2018, 18:41

Pomyślcie przede wszystkim nad tym, co najbardziej przypadnie do gustu kobiecie. Oczywiście, są to piękne sukienki. Jesli planujecie pójść w tym kierunku, to nie stawiajcie na przeciętność, tylko zajrzyjcie do Warsaw Poet. Ich kolekcje możecie sprawdzić w http://warsawpoet.com/blog/ WIele kobiet przyjeżdża z daleka, by zakupić suknie tej projektantki, więc czuję, że będzie to udany prezent.
Aligator20

Postprzez elabarbara » 17 sie 2018, 08:24

Zawsze jest okazja na dawanie prezentów czy to urodziny, rocznica, walentynki. I pomysłów jest dużo na prezenty, ale nie zawsze solenizantowi się spodoba. Ja nigdy nie trafiam w gust. Ale w tym roku chcę zaskoczyć mojego męża w lutym i wykupie dla niego lot motolotnią https://www.superprezenty.pl/prezenty-na-walentynki ciekawe jak zareaguje na taki prezent :)
elabarbara

Postprzez Viviana89 » 26 sie 2018, 02:51

A dla kogo ten prezent miałby być? Jak dla kobiety to ja pomyślałabym nad zakupem może jakiś markowych kosmetyków. Rzadko, która kobieta dzisiaj się nie maluje. A warto byłoby coś kupić naprawdę wyjątkowego i efektywnego przykładowo takiego jak ten podkład 2 w 1 http://goldenrose.pl/produkty/cera/tota ... -rose.html . Myślę, że z takiego prezentu kobieta się ucieszyłaby.
Viviana89

Postprzez Olaprima » 14 wrz 2018, 10:18

Idealnym prezentem może być zorganizowanie przyjęcia w lokalu. Moja przyjaciółka była przeszczęśliwa, gdy zrobiliśmy jej niespodziankę w Bubbles Bar w Warszawie. To przemiła restauracja z cudowną obsługą. Jedzenie po prostu palce lizać. Najbardziej ucieszyła się z możliwości skosztowania tak dużej ilości bąbelków, które tam serwują :) To był świetny pomysł na urodzinowy upominek.
Olaprima

Postprzez WitkaMa » 19 wrz 2018, 06:10

No z prezentami bywa różnie, ale też jeżeli chodzi o to co możemy dać drugiej osobie to wybór jest przeogromny :) Najłatwiej jest według mnie obdarować dziecko, choć też możecie kupić prezent za 500 złotych, który na dziecku zrobi o wiele mniejsze wrażenie niz jakaś drobnostka za 2 złote :D Tu też trzeba wiedzieć co kupić. Teraz zabawki dla dzieci są bardzo fajnie robione, też bardzo dużo jest ciekawych, edukacyjnych zabawek rozwijających u dzieci wyobraźnie, kreatywność oraz uczących ich podstawowych liczb, liter i innych ważnych rzeczy. Warto na takie właśnie stawiać.
WitkaMa

Postprzez Janowska » 17 paź 2018, 09:53

To fakt, że wybór jest przeogromny i chyba własnie dlatego ma się takie problemy z wyborem prezentów ;/ Ja szukam jakiegoś podarunku na roczek siostrzenicy. W oko wpadły mi pluszaki ręcznie robione. Dzieciaki uwielbiają misie a Kasia nie ma jeszcze swojej ulubionej maskotki więc może czas na takiego przyjaciela? Świetne misie oferuje Galeria Bukowski. Oni wykonują maskotki ręcznie więc sa dopracowane w każdym szczególne. Poza tym do "produkcji" misiów wykorzystują bardzo dobre materiały, które są bezpieczne dla dzieci wiec mogą się nimi bawic nawet najmłodsze maluchy. Co sądzicie o takim prezencie?
Janowska

Postprzez Janowska » 17 paź 2018, 09:53

To fakt, że wybór jest przeogromny i chyba własnie dlatego ma się takie problemy z wyborem prezentów ;/ Ja szukam jakiegoś podarunku na roczek siostrzenicy. W oko wpadły mi pluszaki ręcznie robione. Dzieciaki uwielbiają misie a Kasia nie ma jeszcze swojej ulubionej maskotki więc może czas na takiego przyjaciela? Świetne misie oferuje Galeria Bukowski. Oni wykonują maskotki ręcznie więc sa dopracowane w każdym szczególne. Poza tym do "produkcji" misiów wykorzystują bardzo dobre materiały, które są bezpieczne dla dzieci wiec mogą się nimi bawic nawet najmłodsze maluchy. Co sądzicie o takim prezencie?
Janowska

Postprzez CzarnaInka » 22 paź 2018, 19:39

Poszukajcie tutaj - https://gerlach.pl/
CzarnaInka

Następna strona

Powrót do Ciekawe inwestycje