Warto założyć agencję reklamową?

Dochodowe inwestycje, czyli na czym można dobrze zarobić, nie ryzykując utraty kapitału.

Warto założyć agencję reklamową?

Postprzez lukasu » 11 kwi 2016, 20:57

Zastanawiam się, czy warto zainwestować w agencję reklamową, np. w takim mieście jak Poznań? Czy to jest opłacalny biznes? Wiadomo, że duże agencje reklamowe zarabiają sporo, ale jak jest z tym małymi?
lukasu

Re: Warto założyć agencję reklamową?

Postprzez jeremiasz88 » 13 kwi 2016, 07:54

O ile masz spore umiejętności i pomysł jak się przebić na rynku to warto.
jeremiasz88

Postprzez binza » 07 mar 2017, 06:04

Jeśli masz pomysł na siebie i jesteś odpowiednio przygotowany to czemu nie ? Wiadomo, że przebicie się zajmie trochę czasu ale myślę, że warto próbować i z czasem coraz bardziej rozwijać biznes :)
binza

Postprzez elabarbara » 20 kwi 2017, 10:10

Oczywiście że warto ale musimy pamiętać o wielu szczegółach chociażby o księgowej. Polecam biuro księgowe bo sama korzystam i ich usługi księgowe w Łodzi są na prawdę godne polecenia . http://www.kotarska-ksiegowosc.pl/uslugi/ Zawsze na czas mam wszystko dopilnowane rozliczone. Wolę tradycyjną księgową niż online. Pełne kompleksowe usługi tylko u nich ja jestem zadowolona od początku współpracy z nimi.
elabarbara

Postprzez Irenka » 17 paź 2017, 07:56

Szkoda, że dzisiaj ostatni dzień Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkiego 2017 ;/ . Wczoraj poznałam wiele ciekawych ludzi, sporo się dowiedziałam, a Gala był niesamowita. Jestem zachwycona... Ciekawe jak będzie dzisiaj?
Irenka

Postprzez elabarbara » 30 gru 2017, 14:38

Jeśli planujesz otwarcie własnego biznesu i nie ważne czy duże cz małe warto pomyśleć o elektronicznym obiegu dokumentów które daje spore wsparcie dla firmy. Nie tylko przyspiesza wiele procesów, ale przede wszystkim je ułatwia. Np firma http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow nie tylko jest elektronicznym archiwum, z którego każdy może korzystać, wszystko jest w jednym miejscu przechowywane, i z pewnością każdy dokument łatwo znaleźć.
elabarbara

Postprzez Kamilka75 » 21 cze 2018, 13:20

Osobiście sądzę, że agencja to dobry pomysł na biznes, lecz często pochłania wiele czasu, który trzeba poświęcić rozwijającemu się punktowi. Przed rozpoczęciem takiej działalności warto zapoznać się z aktualnymi wymaganiami rynku, żeby nie wpaść w błędne koło złego wyboru. Kiedy już uda nam się stworzyć taką, trzeba pomyśleć o dobrej reklamie. Pomocna może się okazać firma https://target-media24.pl/oferta/b2b-baza-biznesowa oferująca bazy b2b. Na ich stronie poznacie wszelkie korzyści wynikłe z tej formy reklamy.
Kamilka75

Powrót do Ciekawe inwestycje