Zainwestuj w sklep online

Dochodowe inwestycje, czyli na czym można dobrze zarobić, nie ryzykując utraty kapitału.

Zainwestuj w sklep online

Postprzez wadder » 22 gru 2015, 20:55

Nie wiesz w co zainwestować zaoszczędzone pieniądze, które aktualnie nie pracują na siebie? Koniecznie jeśli zajmujesz się sprzedażą, poszerz działalność o sklep internetowy. Nasza firma zajmuje się kreowaniem takich platform i chętnie weźmie takie zlecenie, zapraszamy na sklepy internetowe auroracreation.pl
wadder

Re: Zainwestuj w sklep online

Postprzez fleszar » 28 gru 2015, 11:53

Kolejną z form inwestycji są produkty pokazane na stronie https://www.apo-discounter.pl/durex-play-pure-fantasy-wibrator-p-7548.html zawierają elegancki pokrowiec.
fleszar

Postprzez matylda.miauczynska » 28 gru 2015, 18:34

Jeśli już stawiasz sklep- przyda Ci się też reklama, bo bez niej nikt nie trafi do tego sklepu. Poczytaj o tym na stronie- litery 3d. Warto zainwestować, żeby biznes się rozkręcił.
matylda.miauczynska

Postprzez wrzos45 » 24 mar 2016, 19:31

i również możesz spokojnie zainwestować w internetowe biuro rachunkowe http://business-tax.pl/ bo naprawdę warto, jestem tak zadowolona ze współpracy z tą firmą, że zamierzam wszystkim przedsiębiorcom polecić ich usługi.
wrzos45

Postprzez gawlikowym » 27 cze 2017, 09:59

W przypadku sklepu, który zajmuje się wysyłką i przechowywaniem danych na temat klientów, dobrą inwestycją jest także posiadanie aktualnej listy miejscowości w Polsce, dzięki czemu można uniknąć wielu problemów ze źle zaadresowanymi przesyłkami czy brakiem jakichkolwiek danych do wysyłki towaru. Taki projekt opracowują zewnętrzne firmy http://dataquality.pl/lista-miejscowosci-w-polsce/, które następnie przekazują go swoim klientom. W przypadku działalności on-line, wiadomo bowiem, że szybka i bezproblemowa wysyłka pozwala zyskać grono odbiorców i przewagę nad konkurencją. A to gwarancje udanego i opłacalnego biznesu. Dzięki takim inwestycjom powinno odbyć się bez jakichkolwiek niepowodzeń. :)
gawlikowym

Postprzez Irenka » 14 paź 2017, 09:19

Skoro planujesz założyć własny biznes, warto przyjechać na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Gościem specjalnym będzie Günter Verheugen, były Komisarz Unii Europejskiej ds. rozszerzenia. Będziesz mieć okazję do zdobycia bogatej wiedzy.
Irenka

Postprzez eni » 22 paź 2017, 21:05

Tego typu inwestycja, może być całkiem na rzeczy, szczególnie wtedy kiedy już prowadzi się sklep stacjonarny i chce się rozszerzyć swoją działalność.
towary w sklepi internetowym podlegają dużej rotacji,dlatego na początek warto zainwestować w regały półkowe grawitacyjne
Są to regały specjalnego typu przeznaczone dla towarów o krótkim okresie składowania. Ich producentem jest MetalSistem.
eni

Postprzez Irenka » 10 lis 2017, 15:31

Ja też planuję otworzyć sklep online i pomyślałam że może reklama pomogła by mi się rozwinąć. A ktoś już korzystał z takiej opcji jak pozycjonowanie? Od jakiegoś czasu kusi mnie ta oferta i chyba skorzystam, ponieważ słyszałam że dzięki niej można podwyższyć pozycję swojej firmy w wyszukiwarce Google. W dodatku dobre pozycjonowanie może przynieść długotrwałe efekty.
Irenka

Postprzez Kamilka75 » 27 lis 2017, 14:31

Hm, ciekawy pomysł ;) . Myślę, że mogłabym spróbować swoich sił w tego rodzaju e-biznesie, tylko pytanie, jakie elementy byłyby mi do tego potrzebne? Mam na myśli to, czy potrzebowałabym jakiegoś biura, albo usług księgowych albo informatyka do zarządzania serwisem www? Naprawdę zainteresowałam się taką opcją zarobienia pieniędzy, ale jak widzisz, mam bardzo dużo pytań. Co nieco wiem ze szkoły ekonomicznej, która kończyłam, lecz wydaje mi się, że to kropla w morzu potrzeb ;p . Chętnie dowiem się więcej.
Kamilka75

Postprzez elabarbara » 08 sty 2018, 09:47

Sklep online to świetny sposób na biznes o ile już mamy plan i wiemy co chcemy sprzedawać. Warto również pomyśleć o tym jak wykorzystać sms-y w biznesie.Powiadomienia SMS pozwalają usprawnić obsługę klienta i podnieść poziom satysfakcji osób dokonujących zakupów w sklepach internetowych. http://www.matay.pl/jak-wykorzystac-sms ... ernetowym/
elabarbara

Następna strona

Powrót do Ciekawe inwestycje