Inwestycja w związek

Dochodowe inwestycje, czyli na czym można dobrze zarobić, nie ryzykując utraty kapitału.

Inwestycja w związek

Postprzez kader » 17 lis 2015, 13:38

O każdy związek trzeba naprawdę mocno dbać aby życie między dwojgiem ludzi było naprawdę sielskie. Warto od czasu do czasu bez okazji kupić sobie coś miłego. A co powiecie o usługach poczty z kwiatami? My właśnie taką subtelną acz skuteczną pomoc świadczymy, sprawdźcie sami na poczta Piła kwiatowa
kader

Re: Inwestycja w związek

Postprzez Mzak » 30 lis 2015, 11:52

Nie lepiej kupić żonie bielizna erotyczna na kinga.com.pl?
Mzak

Postprzez Kamilka75 » 20 lut 2018, 11:09

Jak to już ktoś napisał, przede wszystkim warto spróbować z nowościami w łóżku i fajną bielizną erotyczną , choć niekoniecznie taką. Może to pozwoli Wam sie zbliżyć do siebie. Jeśli o to chodzi, to ciekawe modele widzialam na stronie sklepu www.gaia.com.pl , może sama się rozejrzysz ? Ja też ostatnio tak zainwestowałam w związek, weekend był naprawdę udany.
Kamilka75

Postprzez Irenka » 20 maja 2018, 16:55

Żeby zainwestować w związek to trzeba najpierw w nim być. Jeśli tylko trafię na odpowiedniego partnera, to będę się angażowała we wszystkich możliwych sferach. Mam nadzieję, że z wzajemnością. Najpierw jednak liczę na to, że znajdę moją drugą połówkę na tym portalu https://www.mydwoje.pl/Klub-MyDwoje-i-Partnerow . Widać po opiniach, że bardzo pomagają singlom. Wiedzieliście, że wspierają poszukiwania miłości także w realu?
Irenka

Postprzez Viviana89 » 26 maja 2018, 10:07

No jak widać można spotkać się z różnymi inwestycjami :P. No, ale na poważnie co do takich inwestycji z prawdziwego zdarzenia to warto zapoznać się z blogiem https://dariuszstasik.com/jak-wyglada-m ... to-masdar/ który opisuje powstające inteligentne miasto. Tak naprawdę wielu z nas nie ma jeszcze świadomości co do tego jak rozwija się świat dookoła nas. A takie rzeczy według mnie warto wiedzieć.
Viviana89

Postprzez maga88 » 04 lip 2018, 06:59

Ja też uważam, że na przykład taka latexowa bielizna to świetne rozwiązanie. Mężczyźni bardzo lubią takie erotyczne gadżety - chociaż po prostu czasem o tym nie mówią otwarcie. Spróbuj - ja myślę, że się spodoba.
maga88

Powrót do Ciekawe inwestycje