Makijaż

Dochodowe inwestycje, czyli na czym można dobrze zarobić, nie ryzykując utraty kapitału.

Makijaż

Postprzez Viviana89 » 16 kwi 2018, 20:15

Hejka
jak według was powinien wyglądać ładnie zrobiony makijaż? Od czego to wszystko zależy? Czy dobrej marki kosmetyki przykładowo tak jak ten http://goldenrose.pl/produkty/cera/long ... -rose.html ma wpływ na całość wykonanego make up'u? Właśnie planuję niedługo troszkę popróbować troszkę coś z makijażem i chciałabym od was poznać opinię oraz uzyskać wskazówek. Także z góry dzięki :).
Viviana89

Re: Makijaż

Postprzez Olaprima » 12 cze 2018, 12:01

Zawsze myślałam, że dobrze wykonany makijaż zależy od rodzaju kosmetyków kolorowych. Trochę się myliłam, bo głównie chodzi o to, żeby najpierw zadbać o kondycję skóry, którą będziemy malować. Na przykład ja używam naturalnego kremu głęboko nawilżającego i odżywczego Calluna Medica. Dopiero gdy cera jest wypielęgnowana tym kremem, mogę zrobić na niej świetny makijaż.
Olaprima

Re: Makijaż

Postprzez Irenka » 17 cze 2018, 11:26

A mi się marzą takie długie i gęste rzęsy. Nie chciałabym raczej kupować sztucznych, bo myślę, że z moimi słabymi jeszcze da coś się zrobić. Widziałyście może tę stronę rabatowoblog.pl/odzywka-do-rzes/ ? Chciałabym skorzystać z tych porad, które tam opisują. Warto wiedzieć jakich odżywek używać i jak właściwie usuwać makijaż. Naprawdę można tam uzyskać wiele wartościowych informacji. Same zobaczcie.
Irenka

Powrót do Ciekawe inwestycje