Gdzie na wakacje?

Dochodowe inwestycje, czyli na czym można dobrze zarobić, nie ryzykując utraty kapitału.

Gdzie na wakacje?

Postprzez krystynap » 07 mar 2016, 11:29

Dokąd wybieracie się w tym roku na wakacje? Raczej w góry, czy nad morze? A może Mazury? Ja znalazłam niedrogie noclegi Rabka Zdrój i tam się wybieram. Jeszcze nigdy tam nie byłam. Może ktoś z Was był i może się podzielić wrażeniami?
krystynap

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez mattysska » 07 mar 2016, 20:46

W Rabce byłam gdy byłam mała. Teraz wybieram morze ;)
mattysska

Postprzez slimmakk » 14 mar 2016, 07:46

W tym roku po raz pierwszy wybieram się za granicę, marzą mi się Włochy.. :)
slimmakk

Postprzez Assana » 23 sie 2017, 13:00

Wakacje co prawda się już kończą ale jeszcze nie jeden wypoczynek przed nami i naszymi rodzinami. Często się zdarza, że rodzin nie stać na zorganizowanie wakacji dzieciakom. Jest to bardzo przykre, bo każde dziecko zasługuje na wypoczynek. Jeśli znacie rodziny, które potrzebują wsparcia lub sami jesteście w trudnej sytuacji to polecam zwrócić się do fundacji ONICO. Fundacja wspiera potrzebujące rodziny w różnych zakresach: organizują pomoc finansową i rzeczowa, stypendia, rehabilitacje itp.
Assana

Postprzez nikos6 » 25 sie 2017, 11:46

Ja w tym roku może wybiorę się w góry. Dawno tam nie byłem. Ostatnio tylko morze i morze :D
nikos6

Postprzez eni » 03 gru 2017, 19:25

Na wakacje zimowe, jak co roku wyjeżdżamy w góry i chyba tradycyjnie jak co roku będzie to zakopane.
Noclegi zarezerwujemy też jak zwykle, przez Internet na stronie Sun&Snow.
Gdzie wybieracie się zimą i gdzie rezerwujecie noclegi?
eni

Postprzez elabarbara » 07 gru 2017, 19:07

Wielu znajomych emigrowało i mieszkają , pracują w przeróżnych miejscach świata .Mój bratanek mieszka w Anglii a wakacje spędził na Costa Brava, z jego opowiadań wywnioskowałam ze warto by było bliżej się przyjrzeć tej miejscówce, po krótkich poszukiwaniach znalazłam poradnik na ten temat http://www.hotelsystem.pl/costa-brava-co-zwiedzic/ warte uwagi i świetne miejsce na super wakacje:)
elabarbara

Powrót do Ciekawe inwestycje